Polecamy

Strona internetowa miasta Świdwin

Zachodniopomorskie Forum Wodociągowe

Izba Gospodarcza Wodociągi Polskie

Wywóz odpadów wielkogabarytowych - marzec 2018 r.

Zakład Usług Komunalnych Spółka z o.o. w nawiązaniu do harmonogramów wywozu odpadów przypomina o terminach wywozu ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH tj. m.in.:
  • mebli - m.in. wersalek, foteli, meblościanek i ich elementów, 
  • zużytych opon, 
  • elektro-śmieci tj. zużytego, zepsutego lub przestarzałego sprzętu elektrycznego i elektronicznego m.in. pralki, lodówki, kuchenki, telewizory, radia, komputery, odkurzacze, telefony, 
  • inne odpady wielkogabarytowe tj. m.in. dywany, chodniki, wykładziny, okna i drzwi bez szyb.
Odpady wielkogabarytowe należy wystawiać w dniu odbioru do godz. 7:00 przed posesję, na chodniku lub w miejscu nieutrudniającym ruchu drogowego i ułatwiającym załadunek sprzętu na pojazdy. ODPADY WIELKOGABARYTOWE NALEŻY WYSTAWIĆ NAJWCZEŚNIEJ NA 1 DZIEŃ PRZED PLANOWANYM TERMINEM ODBIORU WYNIKAJĄCYM Z HARMONOGRAMU.
 
UWAGA – w sytuacji znacznej ilości odpadów wielkogabarytowych przekazywanych przez mieszkańców do odbioru mogą występować czasowe opóźnienia w terminach wywozu w/w odpadów. W nawiązaniu do powyższego wskazujemy, iż pracownicy Spółki dołożą wszelkich starań, aby wszystkie odpady wielkogabarytowe przekazane przez mieszkańców w odpowiednim terminie zostały odebrane. 
 
Data wywozu Rejon / ulice

1-2.03.2018 r.
(czwartek-piątek) 

Armii Krajowej, Deszczowa -jednorodzinna, Wiosenna, Zimowa, Słoneczna, Pogodna, Jesienna, Różana, Letnia, Tęczowa, Królowej Jadwigi,
Brzozowa
6-7.03.2018 r.
(wtorek-środa) 
Armii Krajowej 22, Bolesława Chrobrego, Deszczowa- śródmieście, Osiedle Bolesława Chrobrego, Cmentarna, Brawo, Emilii Gierczak, Kościuszki, Polna, Popiełuszki, Reymonta, Plac Lotników,
8-9.03.2018 r.
(czwartek-piątek) 
Niedziałkowskiego, Nowomiejska, Ogrodowa, Orląt Lwowskich, Podgórna, Bydgoska, Chełmińska, Gdańska, Gnieźnieńska, Grudziądzka, Katowicka, Koszalińska, Krakowska, Łąkowa, Łokietka, Opolska, Pocztowa, Pomorska, Poznańska, Szczecińska, Toruńska, Warszawska, Wileńska, Wrocławska, Sopocka
12-13.03.2018 r.
(poniedziałek-wtorek) 
Drawska, Podmiejska, Słowackiego, Broniewskiego, Dobra Rycerskie, Mickiewicza, Żeromskiego, Zielone Wzgórze, Sportowa, Piłsudskiego
15-16.03.2018 r.
(czwartek- piątek) 
1 Maja, Lekarska, Nowomiejska, Jana Pawła II, Podgórna, Podwale, Polna, Krzywoustego, Łączna, Słowiańska, Mieszka I, Wenedów
19-20.03.2018 r.
(poniedziałek-wtorek) 
3 Marca, Kołobrzeska, Batalionów Chłopskich, Spółdzielcza, Lipowa, Zduńska, Połczyńska, Boczna, Cicha, Dobra, Jarzębinowa, Spacerowa, Spokojna, Wiejska
21-22.03.2018 r.
(środa-czwartek) 
Parkowa, Dąbrowskiej, Fredry, Kochanowskiego, Kombatantów Polskich, Konopnickiej, Miła, Nałkowskiej, Norwida, Nowa, Reja, Sienkiewicza, Tuwima, Wojska Polskiego
23, 26.03.2018 r.
(piątek, poniedziałek) 
Gagarina, Lotnicza, Lotników, Szturmowców, gen. J. Bartoszcze, Żwirki i Wigury