Polecamy

Strona internetowa miasta Świdwin

Zachodniopomorskie Forum Wodociągowe

Izba Gospodarcza Wodociągi Polskie

Pogoda

Wywóz odpadów wielkogabarytowych - marzec 2017 r.

Zakład Usług Komunalnych Spółka z o.o. w nawiązaniu do harmonogramów wywozu odpadów przypomina o terminach wywozu ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH tj. m.in.:
  • mebli - m.in. wersalek, foteli, meblościanek i ich elementów, 
  • zużytych opon, 
  • elektro-śmieci tj. zużytego, zepsutego lub przestarzałego sprzętu elektrycznego i elektronicznego m.in. pralki, lodówki, kuchenki, telewizory, radia, komputery, odkurzacze, telefony, 
  • inne odpady wielkogabarytowe tj. m.in. dywany, chodniki, wykładziny, okna i drzwi bez szyb.
Odpady wielkogabarytowe należy wystawiać w dniu odbioru do godz. 8:00 przed posesję, na chodniku lub w miejscu nieutrudniającym ruchu drogowego i ułatwiającym załadunek sprzętu na pojazdy.
 
UWAGA – w sytuacji znacznej ilości odpadów wielkogabarytowych przekazywanych przez mieszkańców do
odbioru mogą występować czasowe opóźnienia w terminach wywozu w/w odpadów. W nawiązaniu do
powyższego wskazujemy, iż pracownicy Spółki dołożą wszelkich starań, aby wszystkie odpady
wielkogabarytowe przekazane przez mieszkańców w odpowiednim terminie zostały odebrane.
 
Data Rejon / ulice
16-17.03.2017 r. (czwartek-piątek)  Armii Krajowej, Zawadzkiego, Wiosenna, Zimowa,
Słoneczna, Pogodna, Jesienna, Różana, Letnia,
Tęczowa, Królowej Jadwigi, Brzozowa
20-21.03.2017 r. (poniedziałek -wtorek) Szczecińska, Poznańska, Koszalińska, Bydgoska,
Toruńska, Grudządzka, Gnieźnieńska, Chełmińska,
Krakowska, Warszawska, Gdańska, Katowicka,
Pocztowa, Opolska, Łąkowa, Wrocławska, Łokietka,
Wileńska, Pomorska, Niedziałkowskiego, Ogrodowa
23-24.03.2017 r. (czwartek - piątek)  Plac Lotników, ul. Bol. Chrobrego, Osiedle
Chrobrego, Cmentarna, Brawo, Popiełuszki, Emilii
Gierczak, Reymonta, Kościuszki, Polna,
Zawadzkiego, Zduńska, Armii Krajowej 22
27.03.2017 r. (poniedziałek)  Drawska, Podmiejska, Słowackiego, Broniewskiego,
Dobra Rycerskie, Mickiewicza, Żeromskiego, Zielone
Wzgórze, Sportowa, Kombatantów Polskich, Dobra,
Piłsudskiego
28.03.2017 r. (wtorek)  Parkowa, Tuwima, Norwida, Reja, Nowa, Fredry,
Nałkowskiej, Kochanowskiego, Konopnickiej,
Dąbrowskiej, Sienkiewicza, Miła
29.03.2017 r. (środa)  Orląt Lwowskich, Nowomiejska, Podgórna, Plac
Jana Pawła II, Lekarska, 3 marca, Podwale, 1 Maja,
Krzywoustego, Łączna, Mieszka I, Słowiańska,
Wenedów 1-3
30.03.2017 r. (czwartek)  Kołobrzeska, Batalionów Chłopskich, Spółdzielcza,
Lipowa, Zduńska (jednorodzinna), Połczyńska,
Wiejska, Spacerowa, Cicha, Spokojna, Wojska
Polskiego
31.03.2017 r. (piątek)  Żwirki i Wigury, Gagarina, Lotnicza, Tałdykina,
Szturmowców