Polecamy

Strona internetowa miasta Świdwin

Zachodniopomorskie Forum Wodociągowe

Izba Gospodarcza Wodociągi Polskie

Pogoda

Wywóz odpadów wielkogabarytowych - październik 2017 r.

Zakład Usług Komunalnych Spółka z o.o. w nawiązaniu do harmonogramów wywozu odpadów przypomina o terminach wywozu ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH tj. m.in.:
  • mebli - m.in. wersalek, foteli, meblościanek i ich elementów, 
  • zużytych opon, 
  • elektro-śmieci tj. zużytego, zepsutego lub przestarzałego sprzętu elektrycznego i elektronicznego m.in. pralki, lodówki, kuchenki, telewizory, radia, komputery, odkurzacze, telefony, 
  • inne odpady wielkogabarytowe tj. m.in. dywany, chodniki, wykładziny, okna i drzwi bez szyb.
Odpady wielkogabarytowe należy wystawiać w dniu odbioru do godz. 7:00 przed posesję, na chodniku lub w miejscu nieutrudniającym ruchu drogowego i ułatwiającym załadunek sprzętu na pojazdy. ODPADY WIELKOGABARYTOWE NALEŻY WYSTAWIĆ NAJWCZEŚNIEJ NA 1 DZIEŃ PRZED PLANOWANYM TERMINEM ODBIORU WYNIKAJĄCYM Z HARMONOGRAMU.
 
UWAGA – w sytuacji znacznej ilości odpadów wielkogabarytowych przekazywanych przez mieszkańców do
odbioru mogą występować czasowe opóźnienia w terminach wywozu w/w odpadów. W nawiązaniu do
powyższego wskazujemy, iż pracownicy Spółki dołożą wszelkich starań, aby wszystkie odpady
wielkogabarytowe przekazane przez mieszkańców w odpowiednim terminie zostały odebrane.
 
Data wywozu Rejon / ulice

2-3.10.2017 r.
(poniedziałek-wtorek) 

Armii Krajowej, Zawadzkiego - jednorodzinna, Wiosenna, Zimowa, Słoneczna,
Pogodna, Jesienna, Różana, Letnia, Tęczowa, Królowej Jadwigi, Brzozowa
4-5.10.2017 r.
(środa-czwartek) 
Szczecińska, Poznańska, Koszalińska, Bydgoska, Toruńska, Grudziądzka, Gnieźnieńska, Chełmińska, Krakowska, Warszawska, Gdańska, Katowicka, Pocztowa, Opolska, Łąkowa, Wrocławska, Łokietka, Wileńska, Pomorska, Niedziałkowskiego, Orląt Lwowskich, Ogrodowa, Walki Młodych
6, 9.10.2017 r.
(piątek, poniedziałek) 
Ul. Bolesława Chrobrego, Osiedle Bolesława Chrobrego, Cmentarna, Brawo, Popiełuszki, Emilii Gierczak, Reymonta, Kościuszki, Polna, Plac Lotników, Zawadzkiego – śródmiejska, Armii Krajowej 22 (wielorodzinna)
10-11.10.2017 r.
(wtorek-środa) 
Drawska, Podmiejska, Słowackiego, Broniewskiego, Dobra Rycerskie, Mickiewicza, Żeromskiego, Zielone Wzgórze, Sportowa, Piłsudskiego
12-13.10.2017 r.
(czwartek- piątek) 
Parkowa, Tuwima, Norwida Reja, Nowa, Fredry, Nałkowskiej, Kochanowskiego, Konopnickiej, Dąbrowskiej, Sienkiewicza, Kombatantów Polskich, Miła, Wojska Polskiego
16-17.10.2017 r.
(poniedziałek-wtorek) 
1 Maja, Lekarska, Nowomiejska, Plac Jana Pawła II, Podgórna, Podwale, Krzywoustego, Łączna, Mieszka I, Słowiańska Wenedów
18-19.10.2017 r.
(środa-czwartek) 
3 Marca, Kołobrzeska, Bat. Chłopskich, Spółdzielcza, Lipowa, Zduńska, Połczyńska, Spacerowa, Cicha, Spokojna, Dobra, Boczna, Jarzębinowa, Brzozowa, Wiejska
23-24.10.2017 r.
(poniedziałek-wtorek) 
Gagarina, Lotnicza, Szturmowców, Tałdykina, Żwirki i Wigury