Polecamy

Strona internetowa miasta Świdwin

Zachodniopomorskie Forum Wodociągowe

Izba Gospodarcza Wodociągi Polskie

Wyszukiwarka

Akcja charytatywna - cmentarze komunalne

Zakład Usług Komunalnych Spółka z o.o. w Świdwinie informuje, że w obrębie cmentarzy komunalnych prowadzona jest akcja charytatywna dotyczącą zbiórki sztucznych kwiatów, które mają zostać przeznaczone do ponownego odzysku. W ramach przedmiotowej akcji charytatywnej na cmentarzach komunalnych ustawione zostały odpowiednio oznaczone pojemniki (z napisem „AKCJA CHARYTATYWNA – WRZUCAĆ WYŁĄCZNIE SZTUCZNE KWIATY”).

Z przykrością informujemy jednak, że jak wynika z obserwacji, pojemniki te nie są niestety wykorzystywane w sposób zgodny z przeznaczeniem (wrzucane są tam wszystkie odpady pochodzące z porządkowania grobów) co sprawia, że nie jesteśmy w stanie odzyskać żadnych kwiatów do ponownego przetworzenia. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do wszystkich osób odwiedzających groby, aby korzystać z pojemników dotyczących akcji charytatywnej zgodnie z ich przeznaczeniem tak abyśmy mogli osiągnąć cel jaki jej przyświeca.

Z uzyskanych kwiatów, stworzone zostaną bukiety, które ozdobią zapomniane i opuszczone groby na świdwińskich cmentarzach komunalnych.