Polecamy

Strona internetowa miasta Świdwin

Zachodniopomorskie Forum Wodociągowe

Izba Gospodarcza Wodociągi Polskie

Wyszukiwarka

Wywóz odpadów wielkogabarytowych - październik 2019

Zakład Usług Komunalnych Spółka z o.o. w nawiązaniu do harmonogramów wywozu odpadów przypomina o terminach wywozu ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH tj. m.in.:
  • mebli - m.in. wersalek, foteli, meblościanek i ich elementów, 
  • zużytych opon (do 4 sztuk na gospodarstwo domowe), 
  • elektro-śmieci tj. zużytego, zepsutego lub przestarzałego sprzętu elektrycznego i elektronicznego m.in. pralki, lodówki, kuchenki, telewizory, radia, komputery, odkurzacze, telefony, 
  • inne odpady wielkogabarytowe tj. m.in. dywany, chodniki, wykładziny, okna i drzwi bez szyb.
Odpady wielkogabarytowe należy wystawiać najwcześniej na 1 dzień przed planowanym terminem odbioru wynikającym z harmonogramu (najpóźniej w dniu odbioru do godziny 7:00) przed posesję, na chodniku lub w miejscu nieutrudniającym ruchu drogowego i ułatwiającym załadunek sprzętu na pojazdy.
 
UWAGA – w sytuacji znacznej ilości odpadów wielkogabarytowych przekazywanych przez mieszkańców do odbioru mogą występować czasowe opóźnienia w terminach wywozu w/w odpadów. W nawiązaniu do powyższego wskazujemy, iż pracownicy Spółki dołożą wszelkich starań, aby wszystkie odpady wielkogabarytowe przekazane przez mieszkańców w odpowiednim terminie zostały odebrane. 
 
Data wywozu Rejon / ulice
01-02.10.2019 r.
(wtorek i środa) 
Armii Krajowej, Deszczowa, Wiosenna, Zimowa, Słoneczna, Pogodna, Jesienna, Różana, Letnia, Tęczowa, Królowej Jadwigi, Brzozowa
03-04.10.2019 r.
(czwartek i piątek) 
Szczecińska, Poznańska, Koszalińska, Bydgoska, Toruńska, Grudziądzka, Gnieźnieńska, Chełmińska, Krakowska, Warszawska, Gdańska, Katowicka, Pocztowa, Opolska, Łąkowa, Wrocławska, Łokietka, Wileńska, Pomorska, Olsztyńska, Sopocka, Niedziałkowskiego, Ogrodowa
07-08.10.2019 r.
(poniedziałek i wtorek) 
Bolesława Chrobrego, Osiedle Bolesława Chrobrego, Popiełuszki, Cmentarna, Brawo, Kościuszki, Emilii Gierczak, Polna, Reymonta, Armii Krajowej 22, Plac Lotników
09-10.10.2019 r.
środa i czwartek) 
Drawska, Sportowa, Podmiejska, Słowackiego, Broniewskiego, Dobra Rycerskie, Mickiewicza, Żeromskiego, Zielone Wzgórze, Piłsudskiego
11-14.10.2019 r.
(piątek i poniedziałek) 
Parkowa, Tuwima, Norwida, Reja, Nowa, Fredry, Nałkowskiej, Kochanowskiego, Konopnickiej, Dąbrowskiej, Sienkiewicza, Kombatantów Polskich, Miła, Wojska Polskiego
15-16.10.2019 r.
(wtorek i środa) 
Nowomiejska, Podgórna, Orląt Lwowskich, Plac Jana Pawła II, Lekarska, Podwale, 1 Maja, Słowiańska, Mieszka I, Łączna, Krzywoustego, Wenedów
17-18.10.2019 r.
(czwartek i piątek) 
Połczyńska, Spacerowa, Cicha, Spokojna, Dobra, Boczna, Jarzębinowa, Brzozowa, Wiejska, Kołobrzeska, Lipowa, 3 Marca, Batalionów Chłopskich, Zduńska, Spółdzielcza
21-22.10.2019 r.
(poniedziałek i wtorek) 
Szturmowców, Żwirki i Wigury, Gen. Jacka Bartoszcze, Lotnicza, Gagarina