Polecamy

Strona internetowa miasta Świdwin

Platforma zakupowa ZUK Świdwin

Izba gospodarcza Wodociągi Polskie

Zachodniopomorskie Forum Wodociągowe

Wyszukiwarka

Wywóz odpadów wielkogabarytowych - sierpień 2020

Zakład Usług Komunalnych Spółka z o.o. w nawiązaniu do harmonogramów wywozu odpadów przypomina o terminach wywozu ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH tj. m.in.:
  • mebli - m.in. wersalek, foteli, meblościanek i ich elementów, 
  • zużytych opon (do 4 sztuk na gospodarstwo domowe), 
  • elektro-śmieci tj. zużytego, zepsutego lub przestarzałego sprzętu elektrycznego i elektronicznego m.in. pralki, lodówki, kuchenki, telewizory, radia, komputery, odkurzacze, telefony, 
  • inne odpady wielkogabarytowe tj. m.in. dywany, chodniki, wykładziny, okna i drzwi bez szyb.
Odpady wielkogabarytowe należy wystawiać najwcześniej na 1 dzień przed planowanym terminem odbioru wynikającym z harmonogramu (najpóźniej w dniu odbioru do godziny 7:00) przed posesję, na chodniku lub w miejscu nieutrudniającym ruchu drogowego i ułatwiającym załadunek sprzętu na pojazdy.
 
UWAGA – w sytuacji znacznej ilości odpadów wielkogabarytowych przekazywanych przez mieszkańców do odbioru mogą występować czasowe opóźnienia w terminach wywozu w/w odpadów. W nawiązaniu do powyższego wskazujemy, iż pracownicy Spółki dołożą wszelkich starań, aby wszystkie odpady wielkogabarytowe przekazane przez mieszkańców w odpowiednim terminie zostały odebrane. 
 
Data wywozu Rejon / ulice
03-04.08.2020 r.
(poniedziałek i wtorek) 
Armii Krajowej, Deszczowa, Wiosenna, Zimowa, Słoneczna, Pogodna, Jesienna, Różana, Letnia, Tęczowa, Królowej Jadwigi, Brzozowa
05-06.08.2020 r.
(środa i czwartek)
Bolesława Chrobrego, Osiedle Bol. Chrobrego, Cmentarna, Brawo, Kościuszki, Emilii Gierczak, Polna, Reymonta, Popiełuszki, Armii Krajowej 22, Plac Lotników
07-10.08.2020 r.
(piątek i poniedziałek)
Bydgoska, Chełmińska, Gdańska, Gnieźnieńska, Grudziądzka, Szczecińska, Poznańska, Koszalińska, Toruńska, Krakowska, Warszawska, Katowicka, Pocztowa, Opolska, Łąkowa, Wrocławska, Łokietka, Wileńska, Pomorska, Olsztyńska, Sopocka, Niedziałkowskiego, Ogrodowa
11-12.08.2020 r.
(wtorek i środa)
Broniewskiego, Dobra Rycerskie, Drawska, Mickiewicza, Podmiejska, Słowackiego, Sportowa, Żeromskiego, Zielone Wzgórza, Piłsudskiego
13-14.08.2020 r.
(czwartek i piątek)
Nowomiejska, Orląt Lwowskich, Podgórna, 1 Maja, Lekarska, Plac Jana Pawła II, Podwale, Polna, Krzywoustego, Łączna, Mieszka I, Słowiańska, Wenedów
17-18.08.2020 r.
(poniedziałek i wtorek)
3 Marca, Batalionów Chłopskich, Kołobrzeska, Lipowa, Spółdzielcza, Zduńska, Boczna, Brzozowa, Cicha, Dobra, Jarzębinowa, Spacerowa, Spokojna, Połczyńska, Wiejska, Popiełuszki
19-20.08.2020 r.
(środa i czwartek)
Dąbrowskiej, Fredry, Kochanowskiego, Kombatantów Polskich, Konopnickiej, Nałkowskiej, Norwida, Nowa, Parkowa, Reja, Sienkiewicza, Tuwima, Miła, Wojska Polskiego
21-24.08.2020 r.
(piątek i poniedziałek)
Szturmowców, Żwirki i Wigury, Bartoszcze, Lotnicza, Gagarina