Wywóz odpadów wielkogabarytowych - marzec-kwiecień 2022

Zakład Usług Komunalnych Spółka z o.o. w nawiązaniu do harmonogramów wywozu odpadów przypomina o terminach wywozu ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH tj. m.in.:
  • mebli - m.in. wersalek, foteli, meblościanek i ich elementów, 
  • zużytych opon (do 4 sztuk na gospodarstwo domowe), 
  • elektro-śmieci tj. zużytego, zepsutego lub przestarzałego sprzętu elektrycznego i elektronicznego m.in. pralki, lodówki, kuchenki, telewizory, radia, komputery, odkurzacze, telefony, 
  • inne odpady wielkogabarytowe tj. m.in. dywany, chodniki, wykładziny, okna i drzwi bez szyb.
Odpady wielkogabarytowe należy wystawiać najwcześniej na 1 dzień przed planowanym terminem odbioru wynikającym z harmonogramu (najpóźniej w dniu odbioru do godziny 7:00) przed posesję, na chodniku lub w miejscu nieutrudniającym ruchu drogowego i ułatwiającym załadunek sprzętu na pojazdy.
 
UWAGA – w sytuacji znacznej ilości odpadów wielkogabarytowych przekazywanych przez mieszkańców do odbioru mogą występować czasowe opóźnienia w terminach wywozu w/w odpadów. W nawiązaniu do powyższego wskazujemy, iż pracownicy Spółki dołożą wszelkich starań, aby wszystkie odpady wielkogabarytowe przekazane przez mieszkańców w odpowiednim terminie zostały odebrane. 
 
Data wywozu Rejon / ulice
01.03.2022 r.
wtorek
Armii Krajowej, Królowej Jadwigi,
02.03.2022 r.
środa
Wiosenna, Zimowa, Letnia, Jesienna, Słoneczna, Deszczowa, Pogodna, Brawo, Tęczowa
03.03.2022 r.
czwartek
Emilii Gierczak, Popiełuszki

07.03.2022 r.
poniedziałek

Wiejska, Brzozowa, Spacerowa, Boczna, Śliwkowa, Lawendowa 
08.03.2022 r.
wtorek
Jarzębinowa, Dobra, Cicha, Spokojna, Pastelowa
09.03.2022 r.
środa
Połczyńska, Osiedle Chrobrego
10.03.2022 r.
czwartek
Cmentarna, Bolesława Chrobrego, Różana, Zduńska
14.03.2022 r.
poniedziałek
Kołobrzeska, Polna, Spółdzielcza, Lipowa
15.03.2022 r.
wtorek
Reymonta, 3 Marca, Plac Lotników, Kościuszki
16.03.2022 r.
środa
Batalionów Chłopskich , Nad Regą, Słowiańska, Łączna, Bolesława Krzywoustego
17.03.2022 r.
czwartek
Mieszka I, 1 Maja, Grodzka, Ogrodowa, Orląt Lwowskich, Wenedów
21.03.2022 r.
poniedziałek
Plac Jana Pawła II, Niedziałkowskiego, Podwale, Lekarska, Sportowa
22.03.2022 r.
wtorek
Nowomiejska, Podgórna
23.03.2022 r.
środa
Drawska, Żeromskiego, Mickiewicza, Zielone Wzgórze, Podmiejska, Dobra Rycerskie, Wczasowa
24.03.2022 r.
czwartek
Miła, Sienkiewicza, Broniewskiego, Słowackiego, Parkowa ( bloki 1 i 24 )
28.03.2022 r.
poniedziałek
Parkowa (domki jednorodzinne), Dąbrowskiej, Marii Konopnickiej, Nałkowskiej, Fredry, Nowa, Norwida, Kochanowskiego, Tuwima, Reja
29.03.2022 r.
wtorek
Kombatantów Polskich, Piłsudskiego, Wojska Polskiego
30.03.2022 r.
środa
Łokietka, Pocztowa, Opolska
31.03.2022 r.
czwartek
Szczecińska (bez bloków 52 AB, 54)
04.04.2022 r.
poniedziałek
Katowicka, Gdańska, Szczecińska (bloki 52 AB, 54)
05.04.2022 r.
wtorek
Krakowska, Chełmińska, Warszawska, Łąko
wa
06.04.2022 r.
środa
Poznańska, Gnieźnieńska, Toruńska, Grudziądzka, Bydgoska, Wrocławska, Koszalińska, Wileńska, Sopocka, Pomorska, Olsztyńska
07.04.2022 r.
czwartek
Lotnicza, Gagarina, Szturmowców
11.04.2022 r.
poniedziałek
Bartoszcze, Żwirki i Wigury,